PARSİYEL TAŞIMACILIK

Taşınacak ürün miktarınız az ise parsiyel taşıma tam size göre. Bu tür taşıma hizmetinde bizim taşıma maliyetlerimizin düşük olması, sizleri de avantajlı hale getiriyor. Parsiyel yük taşımacılığında, esnek zaman planıyla aynı ya da farklı güzergahlara gidecek ürünleri kendi depomuzda bir araya getiriyoruz. İllere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturup, taşıma esnasında ürün ve mamullerin zarar görmemesi için gerekli elleçleme işlemlerini yapıyoruz. Nihai varış noktalarına tam zamanında ulaşabilmesi için, barkod sistemiyle çalışıyoruz. Dilerseniz sizler de tüm süreç boyunca sevkiyatlarınızı, gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Parsiyel lojistik hizmetimizi sunmak üzere her geçen gün geliştirdiğimiz hizmet ağımızda ithalat ve ihracat parsiyel servislerimiz bulunmaktadır. Bunun dışında belli başlı parsiyel aktarma limanları sayesinde yüzlerce destinasyona/destinasyondan tüm dünyaya parsiyel servisimiz bulunmaktadır.

Tüm çıkış ve varış limanlarımızda kendi ofislerimiz ile yüklemelerimizi gerçekleştirip koşulsuz müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, müşterilerimize zaman ve maliyet avantajı sağlamaktayız. Parsiyel servis sağlayıcı olarak 25 yılı aşkın geçmişimiz, deneyimimiz ve yatırımlarımız sayesinde bugün ulaşmış olduğumuz konumda sektörde yeni limanlara/limanlardan yeni servisler oluşturmak ve böylelikle müşterilerimize daha fazla maliyet ve zaman avantajı sağlamak temel çalışma prensibimizdir.

Parsiyel eşya taşımacılığı sistemimizde, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına hıza ve maliyet avantajına önem veriyoruz. Bu gücü elde edebilmek için network ağımızı geliştirmeye devam ederken, direkt ve aktarmalı rotalarımızı arttırmak adına da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uluslararası parsiyel taşımacılık ve şehirlerarası parsiyel taşımacılık operasyonlarında, müşterilerimize talepleri doğrultusunda anlık olarak raporlama yapıyor; transfer ve teslimat süreciyle ilgili olarak detaylı bilgilendirme sağlıyoruz. Bu anlamda müşterilerimiz de ihracat ve ithalata konu olan yüklerinin emniyetinden arzu ettikleri anda haberdar olabiliyor; zamanlamalarını ve planlarını elde ettikleri veriler ışığında sürdürebiliyorlar. Bu alanda müşterilerimize kendi operasyonel süreçlerini yönetebilmeleri için parsiyel uygulamaya odaklı farklı transfer yöntemleri de sunuyoruz.

Parsiyel taşımacılıkta işler yolunda;
GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

BİZİ ARAYIN!