AĞIR NAKLİYE ve PROJE BAZLI TAŞIMACILIK

Müşteriye özel proje taşımacılığı hizmeti sunma konusunda uzun yılların tecrübesine ve oldukça geniş bir dağıtım ağına sahip olan AÇARLAR Transport standart dışı yüklerin yurt dışında istenen noktaya sorunsuz ve tam istenen zamanda iletilmesi konusunda memnuniyet garantili çözümler sunuyoruz. Proje taşımacılığı hizmetlerimizin tamamında müşterilerimizin çözüm ortağı olma hedefiyle çalışmakta, ağır yük ve her türlü malzemelerin yurtdışı nakliyesinde siz değerli müşterilerimize esnek çözümler üretiyoruz. İlk aşamadan yükün istenen noktaya teslim edilmesine kadar tüm süreçler titiz bir şekilde ve alanında yılların deneyimine sahip ekibimiz tarafından planlanıyor ve sizlere sunumu yapılıyor.

Fabrika, enerji santrali, rafineri, her ölçekten inşaat projesi için hazırladığımız pratik çözümler bugüne kadar pek çok alanda faaliyet gösteren ve müşterilerine proje taşımacılığı konusunda güven veren taşımacılık sunan AÇARLAR Transport yüksek kalite standartlarına sahip hizmet anlayışıyla sizlere kurumsal düzeyde çözüm ortalığı hizmetleri sunar. Projeye uygun nakliye, Lashing, (sabitleme) yasal prosedürlere dair her türlü ihtiyacınıza çözüm sunan ve danışmanlık hizmetimizle her çeşit malzeme ve ekipmanlarınızı, ağır yük taşımacılığı ve gabari dışı nakliye işlerinizi problemsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan ekibimiz her zaman bütçeniz için en avantajlı teklifleri hazırlar. Fiyat konusunda avantajlı ve istenen noktaya yükün iletilmesi konusunda güvenilir çözümler sunduğumuz proje taşımacılığı hizmetlerimizle sizi sizin gibi düşünür ve gerçekleştiririz.

Tedarikçi ve müşteri taleplerine bağlı olarak proje taşımacılığı hizmetlerimizde lojistik operasyonun her aşamasını planlıyor, yurtiçi ve uluslararası nakliye planlamalarını ise firmanıza özel olarak yapıyoruz. Firmanızın nakliyat konusundaki ihtiyaçlarına, taşınacak yükün özelliklerine, müşteri taleplerine ve zaman çizelgesine göre size özel olarak yapılandırılan nakliye planlamasıyla sorun yaşanma riski ortadan kaldırılır. Ekibimiz proje taşımacılığı kapsamında yalnızca işin planlama aşamasında değil, sahada denetim süreçlerinde de aktif bir şekilde görev yapmaktadır. Tüm lojistik operasyonlarda yükün hasarsız ve gecikme yaşanmadan taşınması için çalışan saha ekibimiz sayesinde sizlere memnuniyet garantili uluslararası nakliye hizmetleri sunmaktayız. Proje taşımacılığı hizmetlerimiz kapsamında ithalat ve ihracat yüklerinizin nakliyatına dair her türlü konuda danışmanlık alabileceğiniz AÇARLAR Transport, uluslararası nakliyat operasyonlarının kusursuz şekilde yürütülmesi konusunda senelerin deneyimine sahip bir firmadır.

Uzunluk ve ağırlık bakımından standart dışında kalan nakliye çeşitleri gabari dışı taşıma kapsamına girmekte, AÇARLAR Transport ise bu nitelikteki her tip ağır yükün yurtdışı nakliyatında sizlere işlevsel ve firmanıza özel çözümler sunmakta. Geniş acenta ağımız, tüm ihtiyaçlarınıza kusursuz çözüm sunabilecek nitelikteki ekipmanlarımız ve uluslararası nakliye konusunda deneyim sahibi profesyonel ekibimiz ile işletmenizin ağır yük nakliyatıyla ilgili tüm taleplerini karşılayabilecek hizmet çeşitliliğine ve profesyonelliğe sahibiz. Ağır yük taşımacılığında taleplerinize bağlı olarak farklı nakliye türevleri ve alternatif güzergâhlar sayesinde sizlere için en ekonomik hizmet seçeneklerini oluşturuyor, malzemelerinizi hızlı ve özenle taşımasını gerçekleştiriyoruz. Ağır yük taşımacılığıyla ilgili yerine getirilmesi zaruri olan prosedürlerin tamamı hakkında geniş bilgi sahibi ekibimiz, evrak işleriyle uğraşmanıza gerek bırakmayacak pratiklikte çözüm ortalığı hizmetleriyle nakliyatın sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Ağır yük taşımacılığı hizmetlerimiz başlangıçtan ağır yüklerin teslimatına kadar her aşamanın titiz bir şekilde planlanmasıyla başlamakta, bu planlama aşamasında firmanızın ihtiyaçları göz önünde bulundurarak size özel hizmet ve fiyatlandırılma yapılmaktadır. Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

BİZİ ARAYIN!